Antrenorul Zeljko Kopic, pe 22 septembrie 2025, în conferință de presă.
FOTO: VLAD BEREHOLSCHI / imago sportfotodienst / Profimedia
Zeljko Kopic, antrenorul echipei Dinamo București, le-a transmis conducătorilor că își dorește ca în această iarnă să fie transferați „încă 3-4 jucători”.
„Câinii” efectuează cantonamentul de iarnă în Antalya, iar tehnicianul croat a anunțat că are nevoie de întăriri pentru a doua parte a sezonului.
„Mergem în același loc, la același hotel ca anul trecut. Sper ca băieții să fie în formă bună, avem câteva probleme individuale. Pe 18 ianuarie jucăm cu U Cluj, trebuie să fim pregătiți. Dacă Guardiola poate să-și controleze jucătorii (n.r. cu privire la greutatea lor), atunci pot și eu. Ei știu că trebuie să aibă grijă de forma…





































Lasă un comentariu