Marius Șumudică, antrenorul Rapidului. Sursă foto: VLAD BEREHOLSCHI / imago sportfotodienst / Profimedia
Tehnicianul echipei Rapid, Marius Şumudică, a declarat duminică seară, după meciul cu Dinamo, scor 1-0, că parcă i-a „băgat cineva cuţitul în spate” atunci când a văzut peluza pe jumătate goală.
„Toată săptămâna le-am explicat, dar azi am fost mai dur la şedinţa de dinainte de joc. Le-am spus că nu pot accepta să termin pe locul 6. Nu pot să accept! Dacă azi pierdeam, era foarte greu să mai ieşim de acolo. Vreau să-i felicit pe jucători pentru atitudine, pentru dăruire, pentru tot ceea ce au făcut azi pe teren. Au interpretat foarte bine jocul, tot ce le-am cerut şi am pregătit. O victorie mare, frumoasă, 1-0, dar văd că ce se întâmplă la Genoa se întâmplă şi la…


























![[Medici buni] Dr. Cristian Iatagan, chirurg urolog supraspecializat în chirurgie robotică la MedLife: “Oricât de lungă și de grea a fost ziua, dacă se încheie cu pacienți vindecați chirurgical, totul este în regulă“ [Medici buni] Dr. Cristian Iatagan, chirurg urolog supraspecializat în chirurgie robotică la MedLife: “Oricât de lungă și de grea a fost ziua, dacă se încheie cu pacienți vindecați chirurgical, totul este în regulă“](https://jocuripolitice.ro/wp-content/uploads/2023/05/image-2023-05-24-26286290-0-cristian-iatagan-lmh-280x210.jpg)










Lasă un comentariu